Strona głównaCzyszczenie autaCzyszczenie samochodu

Czyszczenie samochodu

Sterowane radiowo samochody hobby są jak prawdziwe, naturalnej wielkości; potrzebują regularnych przeglądów, czyszczenia i strojenia oraz ogólnej właściwej konserwacji, aby zagwarantować dobrą wydajność podczas jazdy po torze lub za każdym razem, gdy jest używany.

Możesz po prostu użyć denaturowanego alkoholu do czyszczenia samochodu RC, ale upewnij się, że nie dostanie się on do żadnej z elektronicznych części samochodu, ponieważ ten rodzaj alkoholu ma bardzo mocne rozwiązanie, które może wystarczyć do uszkodzenia części z tego. Ale jeśli chcesz wyjść poza zwykłe spożywanie denaturowanego alkoholu, możesz wypróbować inne produkty, które mogą przynieść Ci korzyści, ale mogą też sprawić, że wydasz więcej niż przydzielony budżet.

Jest jeszcze wiele opcji, które możesz wybrać, więc nie musisz się martwić o wydawanie dużych pieniędzy na rozwiązania, których nie potrzebujesz na co dzień. Alkohol i spray do butelek mogą załatwić sprawę. Sprężarki powietrza są również świetnymi narzędziami do czyszczenia samochodu RC. W kompresorach powietrza jest to, że wydmuchuje powietrze do samochodu RC, ale nie wykonuje całej konserwacji wymaganej dla twojego samochodu. Jeśli nie masz jeszcze sprężarki powietrza, lepiej ją zaoszczędź, ponieważ może to kosztować około 65–69 USD jako cena rynkowa. Ale jeśli już go masz, to lepiej.

Połączenie roztworu zielonego alkoholu i zwykłego alkoholu do wycierania za pomocą narzędzia do czyszczenia silnika może pomóc w utrzymaniu samochodu RC. Jeśli chodzi o opryskiwacze silnikowe, wszystko czego potrzebujesz to proste zielone rozwiązanie, woda i niewielka ilość alkoholu. Zachowaj proporcję 5: 1 dla zwykłej zieleni do wody. Ideą podczas korzystania z odkurzacza jest upewnienie się, że opryskiwacz celuje w obszar z łożyskami i łożyskami do kół.

Upewnij się również, że nie rozpylasz dużej ilości roztworu w samochodzie, aby uniknąć uszkodzenia części elektronicznych. Możesz to zrobić, a nawet oszczędzić użycie roztworu czyszczącego, pozwalając, aby bardzo mało roztworu wypływało z opryskiwacza.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne