Nowe Volvo C30

„Nowe Volvo C30 to fajny samochód. Samochód przeznaczony dla grupy młodych singli lub par o intensywnym miejskim stylu życia. ”

Takie były słowa Fredrika Arpa. Arp jest w rzeczywistości prezydentem i dyrektorem generalnym Volvo Cars. I mówi o sportowym Volvo C30. Volvo C30 wygląda sportowo i działa jak pojazd sportowy. Chociaż ma tylko dwoje drzwi, ma we wnętrzu cztery miejsca. Mimo że produkcja tego pojazdu rozpocznie się do końca tego roku, Volvo C30 zostanie faktycznie wysłane do motoryzacji w przyszłym roku, 2007.

Arp dalej wyraża: „Ci ludzie (ci, którzy prowadzą intensywny miejski styl życia) nadają priorytet ekscytacji stylistyką i właściwościami jezdnymi, a ten samochód jest zaprojektowany tak, aby pasował do ich smaku i stylu życia”. Podobnie jak doskonale komponują się elementy deski rozdzielczej Volvo V70 ze wszystkimi modelami V70, Volvo C30 byłoby samochodem dla tych, którzy w pełni żyją życiem miejskim.

Jeśli chcesz poznać Volvo C30 z pierwszej ręki, możesz spieszyć się na Paris Motor Show, który odbędzie się w grudniu. W końcu nikt nie byłby w stanie zobaczyć, jaką moc i jaki design ma ten samochód. A możliwość zobaczenia go z góry i w ciele byłaby warta długiego oczekiwania.

Według Volvo zamierzają wyprodukować 65 000 sztuk Volvo C30 w ciągu roku. Spodziewają się także, że ogromna liczba nabywców tego pojazdu będzie pochodzić z kontynentu europejskiego. Ci, którzy już widzieli pojazd koncepcyjny Volvo C30, który został pokazany na Detroit Motor Show na początku tego roku, nie znajdą wiele zmian w produkcyjnej wersji Volvo C30.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne