Strona głównaUncategorizedPortal Znany Księgowy - szukasz sumiennego biura rachunkowego?

Portal Znany Księgowy – szukasz sumiennego biura rachunkowego?

Planujesz otworzyć firmę? Nie dogadujesz się ze swoim księgowym? Planujesz zmienić biuro rachunkowe? Nasza oferta jest dla Ciebie. Zadzwoń do nas. Pomożemy ci rozwiązywać trudności w twojej firmie. Gwarantujemy fachową i rzetelną obsługę i indywidualne podejście do klienta. Kładziemy wysoki nacisk na relacje między nami a naszymi partnerami. Klienci, którzy z nami współpracują są bardzo zadowoleni z naszej opieki księgowej. Warto jest zacząć współpracę z naszym biurem rozliczeniowym. Zapraszamy wszystkich klientów. Dlaczego? To również łatwe pytanie. Na naszym portalu znajdziesz sumiennych księgowych z kraju, którzy chcą ci pomóc rozwijać twój biznes. Zachęcamy zatem do wizyty w naszym biurze rachunkowym w Żywcu i do współpracy. Z powodzeniem pomagamy wam w prowadzeniu działalności. Robimy to od 2002 roku. Tanie usługi księgowe w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

Księgowość dla twojej firmy

Bezwzględnie przestrzegamy zasady tajemnicy służbowej. Wysokość opłaty miesięcznej w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej ustalana jest z każdym klientem indywidualnie w zależności od nakładu pracy na obsługę firmy. Na poziom opłat największy wpływ mają: ilość wspólników, liczba zatrudnionych pracowników, ilość dokumentów księgowych, forma prawna firmy, wysokość przychodu. W ramach pełnych usług księgowych, klienci biura księgowego mogą liczyć na reprezentowanie ich przed us oraz instytucjami takimi jak: zus oraz sądy Osoby chcące prowadzić własną działalność gospodarczą muszą spełnić kilka warunków. My dokładnie powiemy wam jakie to warunki. W ramach pełnych usług księgowych klienci biura podatkowego mogą liczyć na reprezentowanie ich przed urzędem skarbowym oraz instytucjami takimi jak: zus; krs czy sądy. Zajmujemy się również: przygotowaniem deklaracji podatkowych oraz ubezpieczeniowych. Oferujemy specjalistyczne doradztwo podatkowe. Reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi oraz rozwiązanie bieżących problemów, w tym zasięganie opinii u doradcy podatkowego nie jest dodatkowo płatne. Jako biuro rozliczeniowe służymy klientom doświadczeniem, umiejętnościami czy wiedzą, zapewniamy możliwość konsultacji. Biuro księgowe Znany Księgowy oferuje także usługi w zakresie prowadzenia postępowań podatkowych, w tym między innymi reprezentowanie firm przed organami podatkowym oraz sadami administracyjnymi w zakresie obowiązków podatkowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem księgowym w celu rozpoczęcia współpracy, korzystnej dla dwóch stron.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne