Strona głównaMotoryzacjaSkuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe auta

Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe auta

Czy istnieje skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe auta? Z pewnością tak! Producenci samochodów prześcigają się w coraz to nowszych systemach zabezpieczeń. Prawdą jednak jest, że nie stanowią one dużego wyzwania dla złodziei. Ilość kradzieży aut spada z roku na rok. Jednak ofiarą przestępców padają coraz nowsze pojazdy. Właśnie te, które wyposażone są w najnowsze systemy antykradzieżowe. Większość z nich oparta jest na elektronicznym szyfrowaniu. Wszystkim steruje komputer samochodu. To właśnie nad nim władzę przejmują złodzieje samochodów. Elektroniczne zabezpieczenie nie zawsze jest bowiem skuteczne. Jak zatem zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Jakie zabezpieczenie auta jest najskuteczniejsze?

Mechaniczna blokada skrzyni biegów

Mechaniczna blokada skrzyni biegów to popularne w Polsce rozwiązanie. Dyskretne i niezawodne. Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe montowane jest na stałe do nadwozia samochodu. Blokadę stanowi metalowy trzpień, który zwalnia się za pomocą kluczyka. To popularna blokada skrzyni biegów produkcji Niedźwiedź-Lock. Montowana w samochodach wszystkich marek. Niemożliwa do usunięcia lub zerwania w warunkach domowych. Skuteczność blokady skrzyni biegów potwierdzona jest prestiżowym certyfikatem TÜV.

Mechaniczna blokada kierownicy

Mechaniczna blokada kierownicy to skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu. Idealnie sprawdza się w autach z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów. Mechaniczna blokada kierownicy jest niezwykle skuteczna. I odporna na wszelkie próby uszkodzenia. Uniemożliwia obrót kierownicą. Do jej zwolnienia służy specjalny klucz. Mechaniczna blokada kierownicy montowana jest na stałe do nadwozia samochodu. Producentem zabezpieczenia jest firma z Lubonia pod Poznaniem – Niedźwiedź-Lock.

Mechaniczna blokada drążka zmiany biegów — joystick

Blokada JOYLOCK to kolejne zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu od Niedźwiedź-Lock. Uniemożliwia posługiwanie się dźwignią zmiany biegów typu joystick. Jest skuteczna nawet po uruchomieniu auta. Osłania bowiem elementy sterujące pracą dźwigni zmiany biegów. JOYLOCK to zabezpieczenie polecane do najnowszych modeli samochodów wyposażonych w keyless.

Elektroniczna blokada drążka zmiany biegów – E-JOYLOCK

Elektroniczna blokada drążka zmiany biegów to nowoczesne zabezpieczenie antykradzieżowe. Sterowana jest smartfonem lub pastylką bluetooth. E-JOYLOCK to innowacyjny produkt Niedźwiedź_Lock. Skuteczne zabezpieczenie do auta z elektronicznie sterowaną dźwignią zmiany biegów. Sprawdza się w autach korzystających z technologii shift-by-wire. Blokadę skrzyni biegów uruchomić można tu zdalnie. W połączeniu z monitorowaniem pozycji auta daje to pełną kontrolę i bezpieczeństwo.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne