Strona głównaMotoryzacjaPraktyczny Ford Focus Coupe Cabriolet

Praktyczny Ford Focus Coupe Cabriolet

Oczekiwany Ford Focus Coupe Cabriolet zostanie wkrótce zaprezentowany. I wszyscy, którzy byliby w stanie być świadkami takiego wydarzenia, przekonają się, że ten nowy Ford Focus to pojazd, który jest wart twojego czasu i pieniędzy.

Ford Motor Company stwierdza, że ​​nowy Ford Focus Coupe Cabriolet ma funkcję motoryzacji na wolnym powietrzu. Poza tym oferuje również właścicielom i pasażerom stabilność, komfort, a także praktyczność. Oczywiście jest to bardzo związane z obecnym asortymentem pojazdów Ford Focus, co czyni go najlepiej sprzedającym się pojazdem na rynku motoryzacyjnym. Już w październiku tego roku zainteresowane strony mogą zacząć kupować ten nowy model. W tym miesiącu Ford Focus Coupe Cabriolet zadebiutuje w Wielkiej Brytanii na British International Motor Show.

Stworzona i wyprodukowana przez Ford Motor Company, gama pojazdów Ford Focus produkowana jest od 1998 roku. Zajęła miejsce, które wcześniej należało do Forda Escorta i Forda Oriona. W rzeczywistości należy do segmentu samochodów kompaktowych i małych samochodów rodzinnych. Został zbudowany w różnych stylach nadwozia, w tym hatchback z trzema drzwiami, sedan z czterema drzwiami, kombi z czterema drzwiami i hatchback z pięcioma drzwiami. Jako źródło zasilania pracuje na silniku I4 o pojemności od 1,4 litra do 2,3 litra.

Z góry na dół lub z góry Ford Focus Coupe Cabriolet to widok do zobaczenia. Jest stylowy i ma dwuczęściowy składany hardtop. Ten hardtop można postawić w górę lub w dół za pomocą wydajnego, schludnego i bardzo niezawodnego systemu, który zajmuje tylko 29 sekund na zakończenie całego procesu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne